Finansowanie
Finansowanie

Na poziom naszego życia finansowego wpływają zarówno przychody, jak i koszty. Budżet, czy to domowy, czy firmowy jest uszczuplany przez koszty produktów finansowych. Każdy z nas podejmuje w swoim życiu kilka lub nawet kilkanaście decyzji, które wpływają na nasz poziom życia. Chcemy pomóc Ci, zrealizować Twoje plany i dobrać wygodną dla Ciebie formę finansowania.

Andrzej Fibich

KREDYT HIPOTECZNY

Kredyt hipoteczny, to zazwyczaj życiowa decyzja. Swoje wieloletnie doświadczenie, staram się wykorzystać przy okazji współpracy z klientami – zarówno podczas wyboru oferty spośród wielu na rynku, jak i przy procesowaniu wniosków. Porównując oferty, skupiam się zarówno na cenie kredytu, jak i na wygodzie klienta. Wybór banku, który pozwoli na zakup wymarzonej nieruchomości to decyzja na lata.

 

Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie, gdyż każdy klient ma inne oczekiwania. Moje spojrzenie na sytuację Klienta jest nakierowane na jego obecne i przyszłe potrzeby, a nie tylko na liczby i sztampowy proces.

 

Każdą transakcję staram się poprowadzić od początku do końca, zarówno przy gromadzeniu dokumentacji, przez wyjaśnienie zapisów umowy kredytowej, uruchomienie kredytu, aż do spełnienia ostatniego punktu umowy.

Razem jesteśmy w stanie zrobić dużo więcej.

Finansowanie dla przedsiębiorstw


Finansowanie zewnętrzne dla przedsiębiorstw to podstawa rozwoju. Prowadzenie firmy to sztuka wyboru i długofalowego planowania. Praktyka zawodowa, nauczyła mnie poznawania potrzeb i planów każdego przedsiębiorstwa, tak by przygotowane rozwiązania nie stanowiły doraźnego wsparcia, a zapewniały wieloletni rozwój. Kredyt inwestycyjny, leasing, limit w rachunku, faktoring- to podstawowe formy finansowania, które oferuje rynek.

Pracując z firmami, konsultuję propozycje zarówno z właścicielem, jak i księgowym, szukając kompromisu pomiędzy ceną, a jakością, pomiędzy stabilizacją, a elastycznością. Znalezienie złotego środka jest zawsze możliwe- wystarczy porozmawiać i poświęcić czas na poznanie firmy od podszewki- wykorzystując doświadczenie i wiedzę wspólni

 

 

Co jeszcze możemy dla
Ciebie zrobić

Więcej niż budynek

Nieruchomości

Sprzedaż lub wynajem nieruchomości to proces często złożony i trudny dla klientów, dlatego po analizie nadesłanych dokumentów przedstawiam kompleksowy plan na przygotowanie i realizację takiej transakcji. Znajomość realiów rynku, regulacji prawnych i równoczesne uruchomienie wielu kanałów zbytu pozwala na sprawną i szybką sprzedaż lub wynajem zleconych nieruchomości.

Remont i budowa

Doradzamy w kwestii określenia zakresu prac, wybrania najbardziej optymalnych finansowo i funkcjonalnych rozwiązań, precyzyjnie przedstawiamy kosztorys i terminy realizowania poszczególnych prac. Ekipa fachowców z którymi współpracuję na co dzień zadba o czystą, szybką i terminową pracę.

Dbamy o szczegóły