Nieruchomosci
Sprzedaż lub wynajem nieruchomości

to proces często złożony i trudny dla klientów, dlatego po analizie nadesłanych dokumentów przedstawiam kompleksowy plan na przygotowanie i realizację takiej transakcji. Znajomość realiów rynku, regulacji prawnych i równoczesne uruchomienie wielu kanałów zbytu pozwala na sprawną i szybką sprzedaż lub wynajem zleconych nieruchomości.

Sprawdzone nieruchomości 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno działki, domy jak i mieszkania na sprzedaż lub wynajem, wszystkie sprawdzone pod względem formalnym, technicznym oraz lokalizacyjnym.

Mieszkania do wynajęcia 

Posiadamy też mieszkania do wynajęcia, które często w ramach naszej działalności sami remontowaliśmy i urządzaliśmy.

 

Pozostajemy w tym zakresie elastyczni na potrzeby klientów stąd spełniamy oczekiwania dotyczące dostosowania powierzchni pod konkretne zamówienia.

Razem jesteśmy w stanie zrobić dużo więcej.

Prowadzimy również
doradztwo

 

Co jeszcze możemy dla
Ciebie zrobić

Więcej niż budynek

Finansowanie

Na poziom naszego życia finansowego wpływają zarówno przychody, jak i koszty. Budżet, czy to domowy, czy firmowy jest uszczuplany przez koszty produktów finansowych. Każdy z nas podejmuje w swoim życiu kilka lub nawet kilkanaście decyzji finansowych, które wpływają na nasz poziom życia. Chcemy pomóc Ci, zrealizować Twoje plany i dobrać wygodną dla Ciebie formę finansowania.

Remont i budowa

Doradzamy w kwestii określenia zakresu prac, wybrania najbardziej optymalnych finansowo i funkcjonalnych rozwiązań, precyzyjnie przedstawiamy kosztorys i terminy realizowania poszczególnych prac. Ekipa fachowców z którymi współpracuję na co dzień zadba o czystą, szybką i terminową pracę.

Dbamy o szczegóły