Realizacja Wawer
Mieszkanie 76 m2 dla czteroosobowej rodziny
Metraż
76m2
Budżet
109 000 PLN
Czas operacji
4 tygodnie

Gdy celem jest uzyskanie na maksymalnie małym metrażu komfortowej przestrzeni dla 4 osobowej rodziny w tym dwójki dorastających dzieci, trzeba sporo czasu i pomysłu na dostosowanie projektu developera do takich założeń. Na rynku modne od paru lat czworaki są doskonałą bazą pod mieszkanie ,które z powodzeniem naśladuje dom dzięki indywidualnemu ogródkowi.

Projekt czworaka to konstrukcja w której elementy nośne skupione są w okolicy klatki schodowej, kominów i po obrysie budynku stąd manewrowanie ścianami działowymi stwarza nieograniczone możliwości podziałów (potrzebna jest jedynie dobra wola developera ? ) .

W budżecie przewidzieliśmy na takie dostosowanie projektu ( w tym rozbudowę instalacji elektrycznej i hydraulicznej) dodatkowe 10.000 zł.

Powstały dzięki temu dwa pokoje dziecięce ze sprytnymi szafami i wszystko mieszczącymi schowkami, korytarz z zabudowanymi szafami, przestronna łazienka z pralką i suszarką w zabudowie, jadalnia ,salon z aneksem kuchennym i klimatycznym biokominkiem i sypialnia rodziców z kącikiem do pracy.

Postawiliśmy na materiały wysokogatunkowe.: dębowy parkiet, wielkoformatowy turecki gres, szklaną mozaikę , meble od stolarza, wysokiej klasy sprzęt AGD(Elecrolux,Bosch,Samsung) i nieśmiertelną trwałą kuchnię IKEA .

Istotnym wykończeniem są drzwi wewnętrze na sylikonowych uszczelkach ,które doskonale izolują i cichutko się domykają, dopasowane do nich wysokie listwy nadają całości elegancji.

Smaczku całej aranżacji nadaje modne oświetlenie i czarny satynowy osprzęt elektryczny marki Beckers.