Remont i budowa
Pomagamy zorganizować remont lub budowę w sposób przyjemny dla Klientów

Doradzamy w kwestii określenia zakresu prac, wybrania najbardziej optymalnych finansowo i funkcjonalnych rozwiązań, precyzyjnie przedstawiamy kosztorys i terminy realizowania poszczególnych prac. Ekipa fachowców z którymi współpracuję na co dzień zadba o czystą, szybką i terminową pracę.

JAK PRACUJEMY?

Razem z klientem projektujemy wnętrza z myślą o indywidualnych potrzebach, marzeniach i upodobaniach naszych Zleceniodawców, stąd przeprowadzam szczegółowy wywiad z każdym klientem. Odwiedziny w dotychczasowym domu, spotkanie bez pośpiechu przy kawie to klucz do trafienia w gust i upodobania.

ZACHOWUJEMY WSPOMNIENIA

Przy skromnych budżetach potrafię ze swoją ekipą odrestaurować meble, drzwi, lampy a nawet całe kuchnie nadając im zupełnie nowy i niespotykany charakter, często zachowując cenne dla klientów pamiątki rodzinne i przedmioty z którymi wiążą się miłe wspomnienia.

POMAGAMY W TRUDNYCH SYTUACJACH

Służę radą też wtedy gdy klient przyjdzie z gotowym projektem lub rozpoczętym remontem. Ustalam na ile mogę pomóc dokończyć coś, co sam zaczął lub poprawić pracę po kimś innym. Projekt często świetny, na papierze okazuje się niemożliwy do realizacji w pełnym zakresie w zastanym mieszkaniu lub domu. W takiej sytuacji moją rolą jest wskazanie zamiennych rozwiązań, które spodobają się klientom.

Razem jesteśmy w stanie zrobić dużo więcej.

Prowadzimy również
doradztwo

 

Co jeszcze możemy dla
Ciebie zrobić

Więcej niż budynek

Nieruchomości

Sprzedaż lub wynajem nieruchomości to proces często złożony i trudny dla klientów, dlatego po analizie nadesłanych dokumentów przedstawiam kompleksowy plan na przygotowanie i realizację takiej transakcji. Znajomość realiów rynku, regulacji prawnych i równoczesne uruchomienie wielu kanałów zbytu pozwala na sprawną i szybką sprzedaż lub wynajem zleconych nieruchomości.

Finansowanie

Na poziom naszego życia finansowego wpływają zarówno przychody, jak i koszty. Budżet, czy to domowy, czy firmowy jest uszczuplany przez koszty produktów finansowych. Każdy z nas podejmuje w swoim życiu kilka lub nawet kilkanaście decyzji finansowych, które wpływają na nasz poziom życia. Chcemy pomóc Ci, zrealizować Twoje plany i dobrać wygodną dla Ciebie formę finansowania.

Więcej niż budynek