O Nas

Gdy połączymy siły …

Anna – precyzyjna i terminowa. Michał – komunikatywny i pomysłowy. Andrzej – dokładny i kreatywny. Trzy osoby i trzy filary – remonty, nieruchomości i finanse.

Wieloletnia praca z Klientami, dbanie o każdy aspekt przedsięwzięcia, od początku aż do końca, sprawiły, że działamy razem. Postanowiliśmy połączyć nasze siły, tak by móc jeszcze lepiej zadbać o czas, bezpieczeństwo i finanse każdego projektu.

Tak powstała nasza firma: Cypriak & Fibich Projects.

Drogi Kliencie – jesteś dla Nas ważny – niezależnie od tego, czy chcesz zrobić mały remont czy sfinansować budowę hali produkcyjnej. Poświęcimy Ci czas i wiedzę, a Ty wrócisz do nas z kolejnym wyzwaniem!

,,Marzenie o własnej inwestycji zaczyna się od ustalenia co chcemy kupić lub sprzedać, w jakim czasie i za jakie środki…my doradzimy jak to zrobić solidnie, bezpiecznie i z myślą o przyszłości. Śledzimy trendy, ciągle uczymy się i poszerzamy horyzonty ,żeby być wsparciem dla klientów”

DLACZEGO MY?

Wyróżnia nas wiedza, wysokie kompetencje, pozytywna energia oraz przede wszystkim całkowite zaangażowanie w każde zlecenie – słowem pasja i miłość do pracy, którą wykonujemy na co dzień. Dzięki synergii zmieniamy standardowe wyzwania w niekonwencjonalne i opłacalne projekty inwestycyjne.

KOMPLEKSOWOŚĆ I INDYWIDUALIZM

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, poczynając od poszukiwań wymarzonej nieruchomości (zarówno tej mieszkalnej jak i komercyjnej), przez jej adaptację do indywidualnych wymagań oraz sfinansowanie zgodnie z potrzebami klienta.

Anna Cypriak
doradca remontowo – budowlany

Na rynku od 17 lat, nadzorowałam sprzedaż i czuwałam nad procesem inwestycyjnym budowy szeregu osiedli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w Warszawie. Swoje umiejętności szlifowałam modernizując na zlecenie Inwestorów biurowce z lat 70’.

Z pasją doradzam małym i średnim inwestorom w kompleksowym zakresie: „od zagospodarowania działki” po kapitalne remonty i modernizacje dowolnego metrażu. Liczą się dla mnie potrzeby i możliwości klienta. Swoją współpracę opieram na szczegółowej analizie, kosztorysie i terminowym zrealizowaniu umowy. Pracuję od lat z energicznymi i zaufanymi wykonawcami i specjalistami w każdej dziedzinie w branży, dzięki czemu zrealizuję nawet najbardziej wymagające projekty.

Michał Cypriak
Doradca ds. inwestycji i nieruchomości

Pozyskuję dla klientów nieruchomości „na miarę”. Bardzo ważna jest dla mnie doskonała komunikacja, aby poznać faktyczne oczekiwania i możliwości stron. Właściwe oferty i klienci „przyciągają się wzajemnie” a ja tylko dbam o to, żeby się spotkali w odpowiednim miejscu i czasie. Współpracuję na rynku warszawskim z zaufanymi agentami i klientami indywidualnymi. Dbam o to aby każda transakcja była transparentna, a dobierane nieruchomości nie pozostawiały żadnych formalnych wątpliwości. Współpracuję od lat ze sprawdzonym zespołem prawników, księgowych i notariuszy, którzy wspomagają i czuwają nad każdą umową.

Andrzej Fibich
specjalista ds. finansowania

Od 5 lat zajmuję się finansowaniem potrzeb swoich Klientów, zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Swoją wiedzę poszerzam z każdą transakcją, bo każda jest inna. Wymaga to stałego doszkalania się i podążania za nowymi rozwiązaniami, dopasowanymi do potrzeb i pomysłów kontrahentów.

Podstawą mojej pracy jest poznanie historii klienta jego potrzeb, wcześniejszych doświadczeń klienta i jego planów na przyszłość. Nie podążam schematami, utartymi w branży finansowej. Każda transakcja jest inna, wymaga świeżego podejścia. Nie ważne ile czasu poświęcimy na przygotowania do finansowania- ważne jest to, żebyśmy wspólnie wybrali produkt, którym zrealizujemy krótko i długoterminowe cele, a także zgłębili tajniki skomplikowanego świata finansów. Współpraca opiera się na zaangażowaniu i poprowadzeniu klienta od momentu przygotowania dokumentów i pomocy w wyborze oferty finansowania, przez proces uzyskania finansowania, omówienie warunków transakcji i wypełnienie wszystkich zapisów umowy. Swoją codzienną pracę opieram na doświadczeniu i kontaktach – zarówno z pracownikami banków i firm leasingowych, jak i analitykami czy działem obsługi posprzedażowej. Wieloletnia współpraca z zaufanymi osobami, powoduje, że każdą transakcję kończę z uśmiechem na twarzy- zarówno Klienta, jak i swoim.